لوله بازکنی گوهردشت

با کادری مجرب به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات

بدون تعطیلی - فوری - ارزان تر از همه جا


تماس بگیرید 150 80 40 0912

تماس بگیرید 68 80 845 0919

تماس بگیرید 51 60 81 34

لوله بازکنی گوهردشت

گوهردشت یکی از مناطق مهم و پرجمعیت استان البرز و شهر کرج می باشد که شرکت لوله بازکنی آرتیسان با شعبه ای در این منطقه اقدام به ارایه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به همشهریان عزیز ساکن در این منطقه می کند. بنابراین در صورت وقوع هرنوع مشکل گرفتگی لوله کافیست با شماره تلفن های این شرکت تماس حاصل فرمایید تا در عرض کمتر از نیم ساعت سرویسکار ما جهت رفع مشکل در آدرس مورد نظر حاضر باشد.

خدمات لوله بازکنی گوهردشت کرج عبارتند از: لوله بازکنی در گوهردشت با ابزار و دستگاه های بروز و قوی، تخلیه چاه در گوهردشت با پمپ های لجن کش قدرتمند، تشخیص ترکیدگی لوله به وسیله دستگاه‌های بروز و دقیق، رفع نم و رطوبت حمام توالت و آشپزخانه و...

ین شرکت با بالاترین کیفیت سرویس دهی و قیمت ارزان نسبت به شرکت های دیگر بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات در تمام نقاط گوهردشت می‌باشد. هر وقت با مشکلاتی مانند پر شدن چاه، گرفتگی لوله در دستشویی، حمام، آشپزخانه و...، مشاهده رطوبت بر روی دیوار و مشکلاتی از این قبیل مواجه شدید تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا لوله بازکنی گوهردشت در کمترین زمان ممکن با سرویسکاران حرفه ای مشکل شما را رفع نماید.

شرکت ما بهترین گزینه از بین شرکت های مختلف لوله بازکنی در منطقه گوهردشت میباشد زیرا سرویس کاران ما دارای سرعت عمل، دقت و تجربه بالایی در کار خود میباشند. شرکت آرتیسان برای حاضر شدن سرویسکار در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر سرویس کاران خود را در نقاط مختلف مستقر نموده تا در صورت تماس مشتریان سرویس کار بتواند بموقع در محل مورد نظر حاضر شود.

شرکت های وجود دارند که خدمات لوله بازکنی ضعیف و بی کیفیتی ارائه می دهند و درقبال آن هزینه های بالایی دریافت می کنند متاسفانه باید ذکر کنیم که این گونه شرکت ها در شهر خیلی زیاد هستند. ولی شرکت ما موفقیت را در مشتریان ثابت و راضی نگه داشتن آنها با سرویس دهی با کیفیت و قیمت مناسب، انجام کار در موعد مقرر، تضمین کیفیت و مدت خدمات ارائه شده، ابزار به روز و پیشرفته، انجام کار تمیز و بهداشتی و... می‌بیند. هزینه های دریافتی شرکت آرتیسان کاملا متناسب با خدمات ارائه شده بوده و به هیچ عنوان مبلغی مضاف بر آن دریافت نمی‌شود. شما نیز با کمی پرس و جو اختلاف قیمت ما با دیگر شرکتهای لوله بازکنی را خواهید فهمید. شرکت لوله بازکنی آرتیسان برای رضایتمندی مشتریان خدمات خود را با قیمتهای ثابت و مقرون به صرفه ارائه می دهد. برای آگاهی از قیمت خدمات و همچنین مشاوره به صورت رایگان درباره لوله بازکنی گوهردشت و دیگر خدمات تنها کافیست 09124080150 را شماره گیری کنید.

حضور بموقع سرویسکار در محل:

از آنجایی که رقابت زیادی بین شرکتهای لوله بازکنی وجود دارد شرکت موفق تر خواهد شد که خصوصیات زیادی برای رضایتمندی مشتریان خود داشته باشد که از مهمترین این ویژگی ها حضور سر وقت سرویس کار در محل مورد نظر است. استان البرز و جمله شهر کرج یک شهر پر جمعیت بود و برخی محله های آن مانند گوهردشت شلوغ و دارای ترافیک بالای می باشد. به همین دلیل اگر شرکت لوله بازکنی در محله دیگری باشد و فرستادن لوله باز کن به گوهردشت را داشته باشد زمان زیادی برای رسیدن سرویسکار سپری خواهد شد تا سرویس کار خود را به محل خواسته شده برساند؛ همچنین تاخیری برای کسی که در منزل یا محل کار خود مشکل لوله گرفتگی یا پر شدن چاه دارد قابل تحمل نیست زیرا در اثر کرفتگی لوله یا پر شدن چاه نامطبوعی ساختمان را فرا میگیرد.

شرکت لوله بازکنی آرتیسان یکی از قدیمی ترین شرکت های لوله بازکنی در در استان البرز می باشد شعبات بسیاری در نقاط مختلف کرج دایر کرده تا بتواند زمان رسیدن سرویس کار به محل مورد نظر را به حداقل برساند که یکی از این شعبات هم لوله بازکنی گوهردشت میباشد در نتیجه شما همشهری عزیز از هر نقطه گوهردشت تماس بگیرید سرویسکار در کمتر از نیم ساعت برای رفع مشکل شما در محل مورد نظر حاضر خواهد شد

خدمات شرکت آرتیسان در لوله بازکنی گوهردشت:

 • رفع گرفتگی لوله به صورت کاملاً حرفه ای و بدون کثیف کاری
 • تخلیه چاه با تانکرهای ۶ هزار و ۱۲ هزار لیتری با پمپ های قوی
 • لایروبی چاه فاضلاب به وسیله افراد مجرب و کاربلد
 • رفع نم و بوی بد حاصل از سرویس بهداشتی
 • تشخیص محل ترکیدگی لوله به صورت دقیق با ابزار و دستگاه های به روز و پیشرفته
 • رفع نم در حمام، توالت و آشپزخانه
 • مشاوره تلفنی به صورت رایگان در هر ساعتی از شبانه روز
 • ضمانت کیفیت و مدت خدمات ارائه شده به صورتی که مثلاً اگر لوله گرفتگی داشته باشید بعد از رفع مشکل حداقل به مدت یک سال دوباره با همان مشکل مواجه نخواهید شد

رفع گرفتگی لوله به وسیله دستگاه لوله بازکنی و فنر:

یکی از روش‌های اصلی و حتی بهترین روش لوله بازکنی رفع گرفتگی لوله با فنر میباشد زیرا با انعطاف پذیری بالایی که فنر لوله بازکنی دارد این روش جهت رفع گرفتگی هرنوع لوله‌ای کارآمد می باشد. تقریباً همه شرکت هایی که خدمات لوله بازکنی ارائه می دهند نیز در اکثر مواقع از این روش برای رفع گرفتگی لوله استفاده می کنند.

فنر لوله بازکنی هرنوع گرفتگی که در اثر گیر کردن اجسام سخت مانند پلاستیک، شیشه، سیمان،سرامیک و غیره ایجاد شده باشد را با نیرویی که از دستگاه می گیرد ریز و خرد کرده و به خارج از لوله منتقل میکند. همچنین فنر با تراش دادن رسوبهایی که در اثر کارکرد لوله ایجاد شده باعث افزایش قطر لوله و جریان آسان آب در آن شده و از گرفتگی مجدد لوله جلوگیری میکند. همچنین فنر هر نوع الیاف، مو و... که به داخل لوله راه یافته و موجب گرفتگی آن شده را به خود پیچیده و به خارج از لوله منتقل می کند.

هر نوع گرفتگی لوله فنر مخصوص به خود را می طلبد فنرهای نازک برای رفع گرفتگی های جزئی بود و از قدرت کمی برخوردارند؛ برای رفع گرفتگی های سخت نیز از فنرهای قطور و بلند استفاده می شود که قدرت و ضخامت کافی برای رفع هر نوع گرفتگی را دارا می باشند. سرویسکاران ما با تشخیص نوع گرفتگی مناسب ترین فنر را به کار گرفته و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان می‌شوند.

آیا خودمان میتوانیم گرفتگی لوله را برطرف کنیم؟

بیشتر مردم وقتی که با مشکل گرفتگی در لوله منزل خود روبرو می شوند در مرحله اول خودشان اقدام به رفع گرفتگی با راه حل های خانگی می نمایند غافل از اینکه این روشها می‌تواند به لوله آسیب بزند. یکی از این روشها استفاده از اسید هایی است که برای رفع گرفتگی به کار گرفته می شوند؛ هنگامی که این اسیدها را داخل لوله می ریزید باعث کاهش عمر لوله به نصف می‌شوید اگر مجدداً این روش را تکرار کنید لوله شما رفته رفته فرسوده‌تر می‌شود با فرسوده شدن لوله چربی ها و مواد چسبناک بیشتر از پیش جذب لوله می شود در نتیجه سبب کاهش قطر لوله گرفتگی زود به زود لوله ها می شود.

بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله این است که با یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید که دارای تجهیزات به روز و پیشرفته می باشد تا بدون صدمه زدن به لوله ها گرفتگی لوله را رفع کنند؛ شرکت لوله بازکنی آرتیسان یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین شرکت ها در این امر می باشد.

گرفتگی چاه و لوله ی منزل یکی از مسائلی است که اکثر ما آن را تجربه می‌کنیم سوال اینجاست که در این مواقع چگونه یک شرکت قابل اعتماد پیدا کنیم تا گرفتگی را به صورت تضمینی و به بهترین نحو بدون آسیب زدن به لوله ها را رفع کند. شرکت آرتیسان با سالها تجربه و با داشتن افراد متخصص و حرفه ای آماده ارائه خدمات برای شما میباشد. زیرا اگر سرویس کار تجربه و تخصص کافی نداشته باشد باعث آسیب زدن به لوله میشود یا گرفتگی را به خوبی رفت نمی کند و این امر موجب گرفتگی مجدد لوله در مدت زمان کمی می شود.

لوله بازکنی آرتیسان در شعبه گوهردشت خود دارای افرادی مجرب و حرفه ای می باشد و شما می توانید مطمئن باشید که این افراد با تشخیص نوع گرفتگی و با به کارگیری روشهای مناسب گذفتگی لوله را برطرف می‌کنند. سایت از رفع گرفتگی سرویسکاران ما نکاتی را به شما آموزش میدهند تا با رعایت کردن آنها دوباره با این مسائل روبرو نشوید.

ویژگیهای یک شرکت لوله بازکنی قابل اعتماد:

 • یک شرکت خوب باید دارای سابقه و تجربه بالا باشد
 • باید دارای سرویسکاران باتجربه و حرفه ای و متخصص باشد
 • باید بتواند به هر منطقه سریع سرویسکار بفرستد
 • از ابزار و تجهیزات پیشرفته، بروز و قدرتمند استفاده کند
 • خدمات ارائه شده را با اطمینان ضمانت کند
 • و در نهایت بتواند رضایت مشتریان را کسب کند

شرکت لوله بازکنی آرتیسان با سابقه بالای خود توانسته است به این مهم دست یافته و با داشتن همه موارد ذکر شده در فوق رضایت مشتریانی که با این شرکت تماس می‌گیرند را بدست آورد.

سوالات رایج مشتریان ما در لوله بازکنی گوهردشت:

مدت زمان لازم برای رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

جواب: از آنجایی که شرکت لوله بازکنی آرتیسان در اکثر مناطق کرج شعبه فعالیت دارد پس از تماس مشتری برای به حداقل رساندن زمان رسیدن لوله بازکن به آدرس مورد نظر شما سرویسکار از نزدیکترین شعبه فرستاده می شود و در عرض کمتر از 30 دقیقه به محل مورد نظر می رسد.

هزینه خدمات چگونه محاسبه می شود؟

جواب: هزینه دریافتی خدمات ارائه شده لوله بازکنی گوهردشت به وسیله شرکت آرتیسان و متناسب با نرخ اتحادیه محاسبه می شود مطمئن باشید که این شرکت با مناسب ترین قیمت با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد.

برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا چه روشهایی به کار می گیرید؟

جواب: برای جلوگیری از انتقال این ویروس با به کارگیری پروتکل های بهداشتی تمامی پرسنل فعال در شرکت آرتیسان از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند. به علاوه همه ابزار و تجهیزات از جمله فنر و دستگاه لوله بازکنی به طور منظم شستشو و ضدعفونی می‌شوند.

شرکت آرتیسان در لوله بازکنی گوهردشت در چه روزهایی و کدام ساعات خدمات را می دهد؟

جواب: ارائه خدمات در همه شعبات شرکت آرتیسان ۲۴ ساعته و شبانه روزی است. شما مشتری عزیز در هر ساعتی از شبانه روز که با این شرکت تماس بگیرید سرویسکاران ما آماده ارائه خدمات هستند.

لوله بازکنی و به خصوص تخلیه چاه چقدر کثیف کاری دارد؟

جواب: ما این اطمینان را به شما می دهیم که انجام لوله باز کنی و تخلیه چاه هیچ‌گونه کثیف کاری ندارد زیرا رفع گرفتگی و تخلیه چاه توسط شرکت با به کارگیری افراد مجرب و حرفه ای و با ابزار بروز و پیشرفته به صورت کاملا بهداشتی صورت می‌گیرد.

سایر خدمات شرکت

لوله بازکنی کرج
رفع بوی بد و نم در کرج

رفع نم و بوی بد فاضلاب در کرج


یکی از مشکلات رایج در اکثر خانه ها بوی بد توالت است. جدید یا قدیمی بودن ساختمان نقشی در بوی بد ایجاد شده ندارد. باید منبع بو را پیدا کنیم، گاهی بوی خوب غذا در آشپزخانه شما می آید که خوشایند است گاهی هم بوی بد فاضلاب در در تمام اتاق ها می پیچد که فضای زندگی شما را بی کیفیت می کند؛ اکنون سوال اینجاست که این بوهای بد چگونه به وجود می آیند...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
حفاری چاه در سراسر کرج

حفاری چاه نو در کرج


در تمام ساختمان های نوساز و در برخی موارد در ساختمان های قدیمی که چاه ساختمان به علت ریزش یا دلایل دیگر قابل استفاده نمی باشد نیاز مبرم به کندن چاه نو داریم. در تمام ساختمان های شهری و روستایی و در هر جایی که زندگی می کنید یکی از نیازهای اساسی چاه فاضلاب می باشد. در کشور ما در بیشتر ساختمان ها به علت متصل نبودن به فاضلاب شهری...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
لایروبی چاه فاضلاب در کمترین زمان ممکن

لایروبی چاه فاضلاب


اگر پاسخ شما به سوالاتی که اکنون می پرسیم خواهید داد مثبت است ، بدون معطلی فوراً با ما تماس بگیرید! اینم سوالات: آیا چاه فاضلاب شما نزدیک به پر شدن یا سرریز شده است؟ آیا به یک شرکت تخلیه چاه احتیاج دارید که به طور مرتب چاه فاضلاب شمارا تخلیه کند؟ آیا چاه فاضلاب شما زودتر از انتظار پر می شود؟ آیا برای تخلیه چاه فاضلاب منزل...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
درآوردن اشیاء از چاه در کرج

درآوردن اشیاه از چاه و لوله


اگر اجسام قیمتی از قبیل موبایل، طلا و... در لوله دستشویی یا هر لوله دیگری افتاد هرگز خود اقدام به دستکاری و درآوردن آن نکنید زیرا کاریست حساس و نیازمند تجربه، با دستکاری ناشیانه ممکن است جسم به داخل چاه رفته و درآوردن آن بسیار سخت یا غیرممکن شود. سریعا با شرکت آرتیسان تماس بگیرید. ما با ابزار مخصوص و افراد باتجربه در خدمت شما خواهیم بود و در کمترین زمان ممکن بدون خرابی و شکستن لوله و اشیاء، آن را درآورده و مشکل را حل می کنیم.

لوله بازکنی کرج
لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی آب و فاضلاب در کرج


یکی دیگر از مهمترین بخشهای هر ساختمان لوله کشی آن می باشد که باید به صورت کاملا اصولی و مهندسی شده انجام شود، اگر این کار توسط افراد بی تجربه انجام شده و اشتباهی در آن رخ دهد تعمیر و جبران آن امریست بسیار مشکل و پرهزینه. شرکت ما اماده خدمت دهی در امر لوله کشی برای ساختمانهای نوساز و همچنین تعمیر لوله هایی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارند می باشد. ما با تجربه چند ساله خود در این امر، لوله کشی آب و فاضلاب را به بهترین شکل و تضمینی انجام می دهیم.

لوله بازکنی کرج
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله


حتما برای شما یا آشنایان نیز اتفاق افتاده و دیده اید در بعضی جاهای مخصوصا نزدیک به حمام یا توالت بخشی از دیوار خیس یا نمدار باشد. این اتفاق ناخوشایند در اثر ترکیدگی لوله اتفاق می افتد و هرچه سریع تر جهت رفع این مشکل باید لوه ترکیده و شکسته تشخیص داده شود که کاری حساس و مستلزم ابزار مخصوص و فرد باتجربه است. شرکت آرتیسان با داشتن ابزار مناسب و افراد باتجربه مشکل شما را در کمترین زمان ممکن و به بهترین حالت حل میکند. پس برای این مشکل جدی با شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با شرکت آرتیسان

شماره تماس

150 80 40 0912

شماره تماس

68 80 845 0919

شماره تماس

91 82 764 0921

شماره تماس

22 91 455 0938

خصوصیات شرکت آرتیسان

مشاوره به صورت آنلاین

مشاوره درباره خدمات شرکت به صورت آنلاین به علاوه به صورت حضوری و تلفنی قبل از انجام کار از مهمترین خدمات شرکت آتیسان می باشد

انجام به موقع کار

از آنجایی که زمان برای ما ارزشمند و مهم است ما برای انجام کار زمانبندی و برنامه ریزی دقیقی انجام می دهیم تا مشکل شما را در کوتاهترین زمان ممکن رفع کنیم

مشاوره با کارشناسان

از دیگر خصوصیات شرکت آرتیسان در انجام هرچه بهتر کار مشاوره و همفکری با کارشناسان می باشد تا پروژه‌های بزرگ را به نحو احسن به سرانجام برساند

خدمات رسانی موفق

از آنجایی که این شرکت افراد متخصص و مجربی را برای انجام کار در اختیار دارد بیشترین موفقیت ها را کسب کرده و رضایت مشتری را جلب نموده است

هزینه خدمات

این شرکت هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نکرده و بر اساس میزان انجام و سختی کار هزینه دریافت می کند و رعایت انصاف در نظر گرفته می شود

جلب رضایت مشتری

رضایت مشتری از خدمات داده شده در اولویت شرکت خدماتی آرتیسان می باشد زیرا مشتری بیشتر در نتیجه رضایتمندی بیشتر به وجود می آید