لوله بازکنی و تخلیه چاه آرتیسان

با کادری مجرب به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات

بدون تعطیلی - فوری - ارزان تر از همه جا

0919-845-80-68
0921-764-82-91
0938-455-91-22
34816051

تماس با ما

برخی از مناطق تحت پوشش ما در کرج

لوله بازکنی عظیمیه، لوله بازکنی گوهردشت، لوله بازکنی جهانشهر، لوله بازکنی مهرشهر
لوله بازکنی باغستان، لوله بازکنی شاهین ویلا، لوله بازکنی فاز 4 مهرشهر، لوله بازکنی گلشهر، لوله بازکنی فردیس، لوله بازکنی ساسانی، لوله بازکنی آزادگان
لوله بازکنی میدان کرج، لوله بازکنی هفت تیر، لوله بازکنی مهرویلا، لوله بازکنی سه راه گوهردشت، لوله بازکنی کلارک
لوله بازکنی میدان مادر، لوله بازکنی درختی، لوله بازکنی واریان شهر، لوله بازکنی گرم دره، لوله بازکنی حصارک، لوله بازکنی کمالشهر، لوله بازکنی خرمدشت

شعبه مرکزی و مدیریت

رفع بوی بد و نم در کرج

یکی از مشکلات رایج در اکثر خانه ها بوی بد توالت است. جدید یا قدیمی بودن ساختمان نقشی در بوی بد ایجاد شده ندارد. باید منبع بو را پیدا کنیم، گاهی بوی خوب غذا در آشپزخانه شما می آید که خوشایند است گاهی هم بوی بد فاضلاب در در تمام اتاق ها می پیچد که فضای زندگی شما را بی کیفیت می کند؛ اکنون سوال اینجاست که بوهای بد اینچنینی چگونه به وجود می آیند.

دلایل بوهای بد حاصل از حمام و دستشویی:

 • ممکن است شما از توالت فرنگی یا ایرانی استفاده کنید فرقی نمی‌کند بوی بد در هر دو می‌تواند به وجود بیاید حالا بیایید باهم این مشکل را بررسی کنیم اولاً باید دستشویی و حمام تهویه مناسبی داشته باشند
 • مطمئن شوید که در لوله های توالت یا حمام شما شکستگی یا ترک خوردگی وجود نداشته باشد زیرا کوچکترین ترک در این لوله ها برای پخش شدن بوی بد می تواند کافی باشد
 • آیا سیفون های سینک دستشویی (لوله های مارپیچ) زیر حوضچه دستشویی توالت "S" شکل گرفته اند؟ اگر لوله های زیر سینک را به شکل S شکل دهید ، مقداری آب در آنجا جمع می شود و از بوی بد جلوگیری می کند.
 • اگر در حمام بوی بد احساس می کنید ، فیلتر موجود در کف حمام خود را بررسی کنید ، درپوش فیلتر کف را بردارید باید کمی آب در آن موجود باشد ، در صورت عدم وجود آب ، آب به آن اضافه کنید ، باید آب در آن وجود داشته باشد تا از بوی بد خارج شده از لوله‌ها جلوگیری کند.
 • آیا شکافی در سنگهای توالت مشاهده می کنید؟ اگر در لبه های سنگهای توالت شکافی وجود دارد ، بررسی کنید و این شکاف را با تماس با لوله کش خود ببندید ، یا می توانید خودتان آن را با سیلیکون ببندید ، زیرا بوی لوله‌ها می تواند از این شکاف ظاهر شود و بوی بد ایجاد کند.
 • اگر پیچ هایی که دستشویی فرنگی را به زمین وصل میکنند به خوبی سفت نشده اند ، ممکن است از بین آنها بو منتشر شود ، بررسی کنید که آیا پیچ های نصب شده به خوبی سفت شده اند یا خیر ، کوچکترین شکاف باعث ایجاد بو در توالت می شود ، در چنین مواردی ، جا هایی که باز میمانند می توانند با سیلیکون پوشانده شوند.
 • اگر هنگام استفاده از توالت، حمام و سینک ظرفشویی آب بسیار کند حرکت میکند ، علت آن مسدود شدن لوله‌های تخلیه است ، انسداد این لوله‌ها باعث ایجاد بوی بد سینک ها و توالت و حمام می شود. برای رفع این مشکل ، شما میتوانید از شرکت لوله بازکنی ما برای رفع گرفتگی لوله کمک بگیرید.
 • لوله های تخلیه ماشین لباسشویی می توانند به مرور زمان از جایش تکان خورده و شل شوند ، لوله های تخلیه ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی خود را بررسی کنید ، اگر شل شدگی وجود دارد ، ممکن است بو ایجاد کند ، می توانید آن را با پیچاندن یک تکه نوار یا نایلون برطرف کنید.
 • استفاده از اسیدها و مواد شیمیایی مانند آب کف آلود ، سوزاننده ، بازکننده شیمیایی برای از بین بردن بوی بد در توالت و حمام نه بو را از بین می برد و نه انسداد را باز می کند ، این نوع کارها را انجام ندهید ، ممکن است به لوله های تخلیه آسیب برسانید.
 • گاهی اوقات ، اگر نشت احتمالی فاضلاب سریع تشخیص داده نشود ، حتی اگر به بیرون نشت نکند ، هنوز می تواند بوی بدی ایجاد کند شما می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا نشت مخفی احتمالی فاضلاب را تشخیص دهیم.

بوی بد توالت فرنگی:

اگر بوی بد بلافاصله بعد از مونتاژ و نصب توالت فرنگی به وجود آمده باشد می‌توان گفت که اشتباه در مونتاژ و نصب آن وجود دارد اما در صورتی که بوی بد بعدها و با گذشته زمان به وجود بیاید می توان گفت که انسداد و گرفتگی در لوله ها وجود دارد در صورت انسداد بو از پشت کاسه توالت خارج میشود

زیرا لوله های تخلیه در این قسمت هستند. انسداد لوله ها باعث پیچیدن بوی بد در توالت و سپس در کل خانه می شود، علاوه بر این اگر گرفتگی رفع نشود و یا برای رفع آن دیر اقدام شود باعث برگشت فاضلاب کثیف شده که موجب ایجاد بیماری های مختلف می شود

اگر بوی بد توالت فرنگی ناشی از خطای مونتاژ باشد علت این بود هم می تواند ناشی از نشت فاضلاب باشد. ممکن است در هنگام مونتاژ در قسمت لوله ها ترک ایجاد شده باشد به علاوه ممکن است لوله های تخلیه کاملاً در جای خود قرار نگرفته باشند برای درک کامل علت همه این مشکلات انجام فرایند کنترل با دستگاه های شرکت لوله بازکنی ضروری است

چگونه بوی بد فاضلاب را از بین ببریم؟

چون بوها به صورت مایع یا قابل مشاهده با چشم نیستند یافتن و تثبیت آنها توسط اهالی ساختمان کاری بسیار سخت می باشد. با این حال ، البته اکنون با کمک گرفتن از تکنولوژی و شرکتهای لوله بازکنی خلاص شدن از شر بوی بد توالت ، حمام ، آشپزخانه و تخلیه کاملاً ساده است. گفتن این حرف برای کسانی که فقط از لوله کش های محله و بدون استفاده از اینترنت کمک میگیرند، دشوار است ، زیرا یک لوله کش معمولی هرگز دلیل بوی توالت را پیدا نمی کند ، زیرا دستگاه های مورد استفاده برای این فرآیند ها محصولات کاملا گران قیمت و لوکس هستند. خوب ، اگر به دنبال پاسخی برای این سوال هستید که چه کسی می تواند این بوها را تشخیص دهد ، چگونه می توان آنها را از بین برد ، آیا دیگر می توانم زندگی بدون بوی بد و با کیفیت داشته باشم ، بله ..

شرکت لوله بازکنی آرتیسان چگونه بوی توالت را از بین می‌برد؟! شرکت ما که راه حلی برای بوی بد فوق الذکر ارائه می دهد و می تواند محل بوی بد را مطلق تعیین کند ، با کدام دستگاه ها چنین مشکلاتی را حل می کند؟ و همچنین ذکر کنیم که ما هیچ بخشی را در این فرایندهای تشخیص بو تخریب نمی‌کنیم.

اگر دلیل ایجاد بوی بد گرفتگی باشد ما با دستگاه های لوله بازکنی خود به صورت تضمینی بدون شکستگی گرفتگی را رفع و شما را از شر بوی بد خلاص می کنیم.

اگر دلیل بوی بد ترک و شکستگی در لوله باشد با تشخیص محل ترک و تعویض آن بوی بد را رفع می کنیم

تشخیص و رفع بوی بد برای داشتن یک زندگی باکیفیت:

شاید شما خبر نداشته باشید که بوی بد چه ضرری برای بدن انسان دارد، شرکت لوله بازکنی آرتیسان انتخاب کسانیست که خواهان زندگی باکیفیت هستند. این شرکت تمام بوهای بدی را که ممکن است از دست شویی آشپزخانه توالت و حتی با سوراخ های تهویه منتشر شود را تشخیص داده و یک محیط با کیفیت عاری از بوی بد برای شما آماده می کند.

تاثیرات خطرناک گازهای فاضلاب بر سلامتی انسان

گاز فاضلاب یا گاز سولفید هیدروژن گازی است بسیار سمی که بر اثر تنفس مشکلاتی را برای انسان در پی دارد. وقتی غلظت این گاز کم است باعث مشکلاتی نظیر تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی، حالت تهوع، استفراغ، خواب آلودگی، سر درد و بی حالی میشود
اگر غلطت این گاز بالا باشد و با چشم انسان تماس پیدا کند، چشم التهاب پیدا کرده و قرمز میشود و ممکن است این علائم همراه با درد هم باشد. علاوه بر این چشم به نور حساس میشود و بر اثر تنفس گاز فاضلاب، انسان دچار سرفه، درد در گلو و بینی و همچنین مشکل تنفسی می شود. در صورت شدت بیشتر، کاهش ضربان قلب و بروز علائم خستگی و اختلال خواب و اختلال گوارشی بهمراه عرق سرد و حتی مرگ نیز ممکن است رخ دهد.

>

برخی از خدمات ما برای از بین بردن نم و بوی بد فاضلاب شامل موارد زیر می باشد :

 • بازسازی و اصلاح کاسه توالت ایرانی و فرنگی و بنایی مربوط به آن
 • بازسازی و اصلاح لوله کشی فاضلاب، سیفون ها، دریچه ها و سیفون ظرفشویی در صورت نیاز
 • ما از بوگیر های شیمیایی و بو گیر های موقتی که در اکثر مواقع مشکل را حل نمی کنند استفاده نمی کنیم
 • رفع کامل مشکل با عایق کردن مسیرهای ورود گاز فاضلاب به داخل سرویس ها و یا خانه

رفع نم و بوی بد فاضلاب خود را با خیالی آسوده به ما یعنی شرکت آرتیسان بسپارید

چگونه می توانم برای خدمات تماس بگیرم؟

ما به عنوان شرکت لوله بازکنی آرتیسان با کادری بسیار مجرب و متخصص نه تنها تشخیص و از بین بردن بوی بد انجام می‌دهیم بلکه سالهاست در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز فعالیت می‌کنیم. ما به تمام نکات استان البرز سرویس می دهیم و با شعبه هایی در سطح شهر به دورترین نقطه می‌توانیم در عرض نیم ساعت برسیم. اگر با ما تماس بگیرید ، ما ظرف مدت نیم ساعت و صرف نظر از فاصله تا تمام نقاط استان البرز ، با قیمتی مناسب خدمات ارائه می دهیم.

سایر خدمات شرکت

لوله بازکنی کرج
رفع بوی بد و نم در کرج

رفع نم و بوی بد فاضلاب در کرج


یکی از مشکلات رایج در اکثر خانه ها بوی بد توالت است. جدید یا قدیمی بودن ساختمان نقشی در بوی بد ایجاد شده ندارد. باید منبع بو را پیدا کنیم، گاهی بوی خوب غذا در آشپزخانه شما می آید که خوشایند است گاهی هم بوی بد فاضلاب در در تمام اتاق ها می پیچد که فضای زندگی شما را بی کیفیت می کند؛ اکنون سوال اینجاست که این بوهای بد چگونه به وجود می آیند...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
حفاری چاه در سراسر کرج

حفاری چاه نو در کرج


در تمام ساختمان های نوساز و در برخی موارد در ساختمان های قدیمی که چاه ساختمان به علت ریزش یا دلایل دیگر قابل استفاده نمی باشد نیاز مبرم به کندن چاه نو داریم. در تمام ساختمان های شهری و روستایی و در هر جایی که زندگی می کنید یکی از نیازهای اساسی چاه فاضلاب می باشد. در کشور ما در بیشتر ساختمان ها به علت متصل نبودن به فاضلاب شهری...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
لایروبی چاه فاضلاب در کمترین زمان ممکن

لایروبی چاه فاضلاب


اگر پاسخ شما به سوالاتی که اکنون می پرسیم خواهید داد مثبت است ، بدون معطلی فوراً با ما تماس بگیرید! اینم سوالات: آیا چاه فاضلاب شما نزدیک به پر شدن یا سرریز شده است؟ آیا به یک شرکت تخلیه چاه احتیاج دارید که به طور مرتب چاه فاضلاب شمارا تخلیه کند؟ آیا چاه فاضلاب شما زودتر از انتظار پر می شود؟ آیا برای تخلیه چاه فاضلاب منزل...

ادامه مطلب
لوله بازکنی کرج
درآوردن اشیاء از چاه در کرج

درآوردن اشیاه از چاه و لوله


اگر اجسام قیمتی از قبیل موبایل، طلا و... در لوله دستشویی یا هر لوله دیگری افتاد هرگز خود اقدام به دستکاری و درآوردن آن نکنید زیرا کاریست حساس و نیازمند تجربه، با دستکاری ناشیانه ممکن است جسم به داخل چاه رفته و درآوردن آن بسیار سخت یا غیرممکن شود. سریعا با شرکت آرتیسان تماس بگیرید. ما با ابزار مخصوص و افراد باتجربه در خدمت شما خواهیم بود و در کمترین زمان ممکن بدون خرابی و شکستن لوله و اشیاء، آن را درآورده و مشکل را حل می کنیم.

لوله بازکنی کرج
لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی آب و فاضلاب در کرج


یکی دیگر از مهمترین بخشهای هر ساختمان لوله کشی آن می باشد که باید به صورت کاملا اصولی و مهندسی شده انجام شود، اگر این کار توسط افراد بی تجربه انجام شده و اشتباهی در آن رخ دهد تعمیر و جبران آن امریست بسیار مشکل و پرهزینه. شرکت ما اماده خدمت دهی در امر لوله کشی برای ساختمانهای نوساز و همچنین تعمیر لوله هایی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارند می باشد. ما با تجربه چند ساله خود در این امر، لوله کشی آب و فاضلاب را به بهترین شکل و تضمینی انجام می دهیم.

لوله بازکنی کرج
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله


حتما برای شما یا آشنایان نیز اتفاق افتاده و دیده اید در بعضی جاهای مخصوصا نزدیک به حمام یا توالت بخشی از دیوار خیس یا نمدار باشد. این اتفاق ناخوشایند در اثر ترکیدگی لوله اتفاق می افتد و هرچه سریع تر جهت رفع این مشکل باید لوه ترکیده و شکسته تشخیص داده شود که کاری حساس و مستلزم ابزار مخصوص و فرد باتجربه است. شرکت آرتیسان با داشتن ابزار مناسب و افراد باتجربه مشکل شما را در کمترین زمان ممکن و به بهترین حالت حل میکند. پس برای این مشکل جدی با شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با شرکت آرتیسان

شماره تماس

0919-443-44-27

شماره تماس

0921-764-82-91

شماره تماس

0938-455-91-22

خصوصیات شرکت آرتیسان

مشاوره به صورت آنلاین

مشاوره درباره خدمات شرکت به صورت آنلاین به علاوه به صورت حضوری و تلفنی قبل از انجام کار از مهمترین خدمات شرکت آتیسان می باشد

انجام به موقع کار

از آنجایی که زمان برای ما ارزشمند و مهم است ما برای انجام کار زمانبندی و برنامه ریزی دقیقی انجام می دهیم تا مشکل شما را در کوتاهترین زمان ممکن رفع کنیم

مشاوره با کارشناسان

از دیگر خصوصیات شرکت آرتیسان در انجام هرچه بهتر کار مشاوره و همفکری با کارشناسان می باشد تا پروژه‌های بزرگ را به نحو احسن به سرانجام برساند

خدمات رسانی موفق

از آنجایی که این شرکت افراد متخصص و مجربی را برای انجام کار در اختیار دارد بیشترین موفقیت ها را کسب کرده و رضایت مشتری را جلب نموده است

هزینه خدمات

این شرکت هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نکرده و بر اساس میزان انجام و سختی کار هزینه دریافت می کند و رعایت انصاف در نظر گرفته می شود

جلب رضایت مشتری

رضایت مشتری از خدمات داده شده در اولویت شرکت خدماتی آرتیسان می باشد زیرا مشتری بیشتر در نتیجه رضایتمندی بیشتر به وجود می آید